top of page

INFRA
terapia

PLAZMA
terapia

SVETELNÁ
terapia

Gharieni MLX i3 Dome je nová generácia detoxikačných procedúr. Tento terapeutický stôl kombinuje technológiu infračerveného žiarenia s plazmou a svetlom, ponúka 3 ultra účinné metódy detoxikácie v jednom.

Dobite energiu a detoxikujte zároveň
Zatiaľ čo technológia Gharieni FIR (ďaľeké infračervené žiarenie)  stimuluje metabolizmus a potenie tela pomocou ďaľekého infračerveného žiarenia cez MLX iDome, plazmové a svetelné terapeutické zariadenie (PLT) v hlavovej časti poskytuje viditeľné omladenie a detoxikáciu kože už po prvom použití.  Použitie týchto troch terapií v tak dobre premyslenej kombinácii je omnoho efektívnejšie, pretože všetky tri terapie podporujú a znásobujú výsledky všetkých individuálnych ošetrení.

Nie je potrebný žiadny terapeut
Koncept Gharieni MLX i3 Dome funguje ako samostatná terapia, pri ktorej nie sú potrební terapeuti. Po umiestnení klienta na zariadenie MLX iDome a nasadení PLT už nie sú potrebné žiadne ruky na obslhu detoxikačnej terapie gharieni MLX i3 Dome.

mlx_i3dome-1.jpg

INFRA
terapia

cCartesiano_Puebla_Mexico.jpeg
Snímka_obrazovky_2020-02-21_o_2.45.33_P

Čo je infra?
Prvý objav sa pripisuje vedcovi Sir William Herschel v roku 1800. Far Infrared Rays (FIR) - dlhé infra červené žiarenie -  sú neviditeľné lúče, ktoré sú prítomné v slnečnom svetle. Počiatočný výskum viedol k zisteniu, že nielenže existujú už známe viditeľné lúče - červené, oranžové, žlté, zelené, modré a fialové - ale aj neviditeľné, neskôr pomenované ako infračervené.

FIR sú zdravé lúče obsiahnuté v slnečnom svetle, ktoré sú zodpovedné za fotosyntézu - proces používaný rastlinami na výrobu energie a bez ktorého by na Zemi neexistoval život. Približne 80% slnečnej energie sa skladá z FIR a 60% je v rozsahu 10 - 20 mikrónov. Ďaleké infračervené lúče sú neviditeľné vlnové dĺžky svetla, ktoré sú dlhšie ako viditeľné svetlo.

Bezpečné a užitočné, FIR je pásmo energie v celkovom elektromagnetickom spektre, ktoré sa efektívne používa už veľmi dlhú dobu na liečenie / zmiernenie fyzických ťažkostí a chorôb. Všetky živé organizmy sú vystavené prirodzenému elektromagnetickému žiareniu, ktoré dopadá na Zem zo Slnka. Keď sú tieto neviditeľné vlnové dĺžky svetla absorbované bunkami tela, je to pocit tepla a poskytuje pocit zohrievania a celkového blaha.

Infračervené sauny sú iba jedným zo spôsobov (a možno jedným z najstarších) na dodávanie žiarenia v kontrolovanom prostredí čase  S vývojom novšej technológie na dodávanie čistého žiarenia ďalekého infračerveného žiarenia (FIR) sa poznanie jeho blahodárnych účinkov v posledných rokoch výrazne rozrástlo a teraz je súčasťou wellness aplikácií na celom svete.

Nositeľ Nobelovej ceny Albert Szent-Györgyi, ktorý objavil vitamín C, veril, že všetka energia zo slnka má na nás hlboký vplyv . Jeho výskum ukázal, že svetlo môže doslova stimulovať základné biologické funkcie tela - dnešný výskum ukazuje, že Far Infrared okrem iných účinkov skutočne stimuluje metabolizmus . FIR nespôsobuje úpal,  nepoškodzuje pokožku a nemal by sa zamieňať s ultrafialovým svetlom, ktoré to naopak spôsobuje.

Infra terapia

PLAZMA
terapia

Plazma pre problémovú pleť, proti starnutiu a revitalizáciu
Plazmová terapia je inovatívna metóda kozmetických ošetrení. Počas aplikácie sú klienti vystavení energii kyslíka (O2) vo forme aplikovaných elektricky záporne nabitých iónov.

Na základe zistení kvantovej fyziky je plazmová terapia vlastne negatívne nabité ióny zhromaždené z okolitého vzduchu  nasmerované do špeciálneho PLT zariadenia, kde sa kombinuje so svetelnou terapiou. Ióny prenikajú cez pokožku, aby stimulovali metabolizmus buniek, zatiaľ čo dochádza k súčasnému vdychovaniu ústami a nosom, čo poskytuje pozitívne výhody pre celé telo vrátane orgánov a svalov.

 

Výhody zahŕňajú:

Viditeľné omladenie pleti už po niekoľkých aplikáciách
Udržiavanie zdravia pokožky
Viditeľné zlepšenie problémovej pokožky
Zvýšenie vitality a pružnosti
Pozitívna podpora metabolizmu v celom organizme

mlx_i3dome_model_plt.jpg
Snímka_obrazovky_2020-02-21_o_3.13.11_P
Plazma terapia

SVETELNÁ
terapia

Svetelná terapia: vedecky dokázaná a účinná
Liečba svetlom je známa už dlhú dobu a úspešne sa používa pri liečbe už desaťročia. Účinok farebného svetla je zosilnený negatívnymi iónmi.

Snímka_obrazovky_2020-02-21_o_3.31.59_P
mlx_i3dome_model_plt_seitlich-1.jpg
mlx_i3dome_plt_red_light.jpg

Aplikácia terapie červeným svetlom:

- Zvýšenie tvorby kolagénu / syntéza kolagénu
- Oprava a obnova pleti (proti starnutiu)
- Zabraňuje a redukuje jazvové tkanivo
- Podporuje hojenie rán
- Stimuluje ATP v bunkách a zvyšuje bunkovú reprodukciu

mlx_i3dome_plt_green_light.jpg

Aplikácia terapie zeleným svetlom:

- Detoxikácia
- Antibakteriálne vlastnosti
- Zmierňuje stres
- Posilňuje imunitný systém
- Buduje svalovú hmotu a podporuje kosti
- Pôsobí ako afrodiziakum a sexuálne tonikum

mlx_i3dome_plt_blue_light.jpg

Aplikácia terapie modrým svetlom:

- Ekzém / psoriáza / akné
- Antiseptické a antibakteriálne účinky
- Protizápalové a sťahujúce účinky
- Znižuje produkciu kožného mazu
- Zmierňuje úzkosť
- Posilňuje imunitný systém

Svetelná terapia

Technické údaje:

Elektricky nastaviteľný tunel s 2 motormi (voliteľné)
Výška stola: 54 - 94 cm
Dĺžka: 225 cm
Šírka celkovo: 90 cm
Šírka povrchu stola: 70 cm
Nosnosť: 300 kg
Nosnosť povrchu stola: 350 kg

mlx dome.jpg
Cenová ponka MLX i3Dome
bottom of page