top of page

Stručné predstavenie spoločnosti Gharieni Group

So svojimi 30-ročnými skúsenosťami je spoločnosť Gharieni Group jedným z popredných svetových výrobcov kvalitných terapeutických stolov a zariadení pre spa, beauty a wellness.

 

V súčasnosti nájdete produkty Gharieni® vo viac ako 100 krajinách sveta, kde sa luxusné hotely, kúpele a strediská po celom svete spoliehajú na tieto výnimočné produkty "Vyrobené v Nemecku".

 

Značka Gharieni® je uznávaná priemyslom ako významný a prestížny výrobca výrobkov profesionálnej kvality, čím sa udržuje jej trvalý dynamický rast.  Inovatívne koncepty a dizajny boli vysoko ocenené mnohými oceneniami a cenami.

Snímka_obrazovky_2020-02-05_o_8.17.31_P
Snímka_obrazovky_2020-02-05_o_8.17.24_P
Snímka_obrazovky_2020-02-05_o_8.16.58_P
Snímka_obrazovky_2020-02-05_o_8.17.04_P

4 hlavné kategórie našich výrobkov

gharieni_logo_wankel_schwarz_100x100px.p

 

Spa, Beauty & Wellness

Naša spa a wellness sekcia ponúka viac ako len širokú škálu terapeutických stolov a nábytku. Perfektne premyslené riešenia pre spa vybavenie spolu s "unikátnymi procedúrami", tréningmi a príslušenstvom poskytujú sofistikované spa koncepty na vytvorenie úplne nových spa zážitkov.

 

Medicína, Podológia a Starostlivosť

Naše oddelenie "Medicína, Podológia a Starostlivosť" sa zameriava na vývoj sofistikovaných terapeutických stolov a nábytku pre medicínu, podológiu a estetickú chirurgiu. K dispozícii je široká škála príslušenstva vrátane terapeutických jednotiek, kozmetických naparovačov a ďalších zariadení.

gharieni_logo_wankel_schwarz_100x100px.p

 

 Funkčný nábytok Gharieni

Nábytok Gharieni®  je navrhnutý tak, aby spĺňal najvyššie štandardy kvality a ponúka najlepšiu funkčnosť pre vašu terapeutickú miestnosť . Praktické, efektívne a priestorovo úsporné nápady inšpirujú náš dizajn a vývoj nábytku.

gharieni_logo_wankel_schwarz_100x100px.p

 

Príslušenstvo

Ako doplnok k našim ďalším produktom ponúkame širokú škálu doplnkov, ktoré vám pomôžu a pomáhajú vašim odborníkom v každodennej práci.

gharieni_logo_wankel_schwarz_100x100px.p

Gharieni kvalita - "Made in Germany"

Aby sme zabezpečili splnenie všetkých požiadaviek označenia "Made by Gharieni®", dodržiavame zásadu "bez kompromisu". To tiež prináša záruku kvality, pretože len to môže zákazníkom poskytnúť transparentnosť a bezpečnosť na rovnakej úrovni. Aby sme vám poskytli jasné fakty týkajúce sa dôkazu o pôvode a preukázali, že spoločenská zodpovednosť a záujmy spotrebiteľov sú pre nás veľmi dôležité, prešli sme nákladným certifikačným procesom spoločnosti TÜV NORD a od začiatku roka 2012 spĺňame oficiálne všetky kritéria testu TÜV NORD. Naše terapeutické stoly a multifunkčné terapeutické jednotky sú certifikované na označenie "Made in Germany"!

made_in_germany_c_farbe_GB.gif
rubrik_qualität.jpg

Riadenie kvality podľa ISO 13485: 2016

Okrem našej certifikácie ako nemeckého výrobcu "Made in Germany" je náš manažment pod neustálym dohladom riadenia kvality.

 

Viac ako 10 rokov našu spoločnosť kontroluje spoločnosť TÜV Nord z hľadiska riadenia a kvality. Od tohto roku sme sa plne sústredili na certifikáciu ISO 13485: 2016. Táto norma ISO predstavuje požiadavky na komplexný systém riadenia dizajnu a výroby zdravotníckych pomôcok. Okrem samotného riadenia kvality je hlavnou požiadavkou normy ISO 13485 aj bezpečnosť výrobku.

 

Patrí do rozsahu pôsobnosti zákona a slúži na preukázanie súladu so smernicou o európskych zdravotníckych pomôckach 93/42 / EHS.

logo_iso13485_eng.jpg
gharieni_logo_wankel_schwarz_100x100px.p

 

Gharieni terapeutické stoly

a kozmetické veže

 

Všetky terapeutické stoly a kozmetické veže Gharieni sa vyrábajú v Nemecku.

gharieni_logo_wankel_schwarz_100x100px.p

 

Najlepšie spracovanie od dobre vyškolených špecialistov.

Iba dobre vyškolený personál je schopný realizovať naše vysoké štandardy kvality.

gharieni_logo_wankel_schwarz_100x100px.p

 

Vysoko kvalitné materiály

V našich výrobných zariadeniach v Moers / Nemecko sa spracovávajú iba materiály najvyššej kvality.

rubrik_karriere.jpg
gharieni_logo_wankel_schwarz_100x100px.p

 

ISO 13485: 2016

ISO 13485: 2016 predstavuje požiadavky na komplexný systém riadenia dizajnu a výroby zdravotníckych pomôcok.

gharieni_logo_wankel_schwarz_100x100px.p

 

Osvedčenie o pôvode

Štandard TÜV NORD CERT A75-S018 "Certifikovaný dôkaz pôvodu". Osvedčenie sa vzťahuje na liečebné lôžka Gharieni a veže na kozmetické ošetrenie.

bottom of page