top of page
60079 - content picture 103 - kópia.jpeg
BENTLON_SCRITTA_SITO.png
logo_bentlon_white.png

Spoločnosť Bentlon, ktorá pôsobí v kozmetickom priemysle už takmer 50 rokov, určuje trendy v oblasti kozmetických, pedikérskych a wellness centier. Spoločnosť Bentlon, priekopník v oblasti vybavenia kozmetických salónov, vytvára elegantnú kolekciu špičkových, užívateľsky prívetivých výrobkov.

Buďte iní. Buďte Bentlon.

PRODUKTY

logo_bentlon_black.png

Prečo sa rozhodnúť pre Bentlon?

Každá objednávka je individuálne ručne vyrobená, pričom sa upúšťa od masovej výroby a nahrádza sa remeselným prístupom vo výrobnom stredisku Weert v Holandsku. Kontrola kvality je nepretržitá a zaručuje, že každý výrobok vyniká bezchybnou povrchovou úpravou a dôrazom na detail, ktorý je pre spoločnosť Bentlon nezameniteľný. Dôvera v spoločnosť Bentlon je neochvejná a podporuje ju rozsiahla 2-ročná záruka, ktorá sa v prípade výrobných zádrheľov predlžuje na 5 rokov. Nejde len o výrobky, je to prísľub kvality a štýlu. Vyrobené v Holandsku: Naše oceľové rámy, čalúnenie, pohony a drevené komponenty sú dôkazom prvotriednej kvality a remeselného spracovania, ktoré sa hrdo vyrába v Holandsku.

Udržateľnosť:
Všetci naši dodávatelia sú miestni susedia a náš záväzok k ekologickej šetrnosti sa prejavuje aj pri výrobe plastov. Všetko recyklujeme a naše strešné solárne panely poháňajú našu udržateľnú prevádzku!


Najmodernejšie technológie:
Vďaka nášmu skúsenému výskumnému a vývojovému tímu sú výrobky Bentlon vybavené najnovšími technologickými vymoženosťami, ktoré zaručujú vynikajúci výkon a spokojnosť zákazníkov!

 

Rozsiahly sortiment výrobkov:
Každý kozmetický salón, hotel alebo kúpele sa vďaka spoločnosti Bentlon môžu premeniť na oázu krásy a relaxácie. Od nádherných kozmetických kresiel až po luxusné ošetrovacie postele, elegantné skrinky a precízne lupy - poskytujeme všetko, čo potrebujete na vytvorenie harmonického a príjemného priestoru.

Snímka obrazovky 2024-05-21 o 12.40.57.png
20221221FotoreportageBentlon-100.jpeg

Kvalita a záruka
Jedinečnosť spoločnosti Bentlon spočíva v jej patentovaných výrobkoch. Veľa sa investuje do vývoja inovatívnych a ergonomických výrobkov. Tie sú navrhnuté v spolupráci s profesionálmi z oblasti kozmetiky a pedikúry. Patentované sú opierka dolných ramien, jedinečná elektrická pomôcka na vstup a výstup a 3D opierka hlavy pre ošetrovacie kreslá Bentlon beauty gold a platinum.
Vysoká kvalita výrobkov Bentlon je zaručená tým, že vaše personalizované objednávky sa vždy vyrábajú ručne. Neexistuje žiadna sériová výroba, iba ručný proces. Každý výrobok je počas tohto výrobného procesu podrobený nepretržitej kontrole kvality. Starostlivosť sa venuje každému detailu, čo sa odráža v bezpečnej povrchovej úprave každého výrobku Bentlon. Spoločnosť Bentlon preto poskytuje na výrobky Bentlon plnú záruku 2 roky a na výrobné chyby dokonca 5 rokov.

bottom of page