- GHARIENI GROUP -

VÝROBCA SPA, WELLNESS, BEAUTY A ZDRAVOTNÍCKYCH PRODUKTOV S VIAC AKO 25 ROČNÝMI SKÚSENOSŤAMI.

Asset 4.png

Inovatívnosť

Mnohé inovácie už opustili  výrobné linky Gharieni. Presvedčivé koncepty, ako náš Quartz koncept alebo  technologický skvost MLX.

Vždy prinášame niečo nové.

Kvalita

Vyrobené v Nemecku - viac ako 25 rokov sú  produkty Gharieni vyrábané v Nemecku.  Motiváciou je nekompromisná kvalita, ktorá ovplyvňuje všetky Gharieni produkty a robí ich jedinečnými.

Dizajn

V Gharieni si môžete vybrať z mnohých rôznych farieb čalúnenia a rôznych drevených dekorov, ktoré vám umožnia vybaviť vaše štúdio alebo kúpele podľa vašich želaní.
 

SpaWell Equipment je výhradným zastúpením značky Gharieni pre Slovenskú a Českú republiku. Gharieni Group je popredným medzinárodným výrobcom špičkových zariadení ako sú terapeutické stoly, masérske stoly a vybavenia pre kúpele, wellness centrá, estetické a lekárske ústavy.

Exkluzívne inovácie v kombinácii s moderným dizajnom a vynikajúcou kvalitou s využitím jedinečných materiálov s flexibilitou navrhovania podľa individuálnych potrieb klienta sú našou hybnou silou a impulzom.

Gharieni je viac ako len výrobca wellness zariadení. Od začiatku až po dokončenie tím kvalifikovaných odborníkov dohliada na každý krok dizajnu a vyladenie pri výrobe  tých najšpičkovejších a najspoľahlivejších výrobkov na trhu.

 

KONTAKTUJTE NÁS

+421 907 864 511

Ďakujeme za Vašu správu.