top of page
Úvod
Asset 4.png

- GHARIENI GROUP -

VÝROBCA SPA, WELLNESS, BEAUTY A ZDRAVOTNÍCKYCH PRODUKTOV S VIAC AKO 30 ROČNÝMI SKÚSENOSŤAMI.

Inovatívnosť

Mnohé inovácie už opustili  výrobné linky Gharieni®. Presvedčivé koncepty, ako náš Quartz koncept alebo  technologický skvost MLX.
Vždy prinášame niečo nové.

Kvalita

Vyrobené v Nemecku - viac ako 30 rokov sú  produkty Gharieni® vyrábané v Nemecku.  Motiváciou je nekompromisná kvalita, ktorá ovplyvňuje všetky Gharieni® produkty a robí ich jedinečnými.

Dizajn

V Gharieni® si môžete vybrať z mnohých rôznych farieb čalúnenia a rôznych drevených dekorov, ktoré vám umožnia vybaviť vaše štúdio alebo kúpele podľa vašich želaní.
 

SpaWell Equipment je výhradným zastúpením spoločnosti GHARIENI Group pre Slovenskú a Českú republiku. Gharieni Group je popredným medzinárodným výrobcom špičkových zariadení ako sú terapeutické stoly, masérske stoly a vybavenia pre kúpele, wellness centrá, estetické a lekárske ústavy.

Exkluzívne inovácie v kombinácii s moderným dizajnom a vynikajúcou kvalitou s využitím jedinečných materiálov s flexibilitou navrhovania podľa individuálnych potrieb klienta sú našou hybnou silou a impulzom.

Gharieni® je viac ako len výrobca wellness zariadení. Od začiatku až po dokončenie tím kvalifikovaných odborníkov dohliada na každý krok dizajnu a vyladenie pri výrobe  tých najšpičkovejších a najspoľahlivejších výrobkov na trhu.

Produky

KONTAKTUJTE NÁS

+421 908 690 770

Ďakujeme za Vašu správu.

bottom of page