top of page
Idome.jpg

Prekvapivo pozitívne výsledky výskumu po ošetrení v Gharieni MLX I³Dome vedú k zlúčeniu zážitku z fitness cvičenia a wellness.

Spoločnosť Gharieni, ktorá pokračuje vo svojom záväzku dodržiavať štandard  "Verified Wellness", dnes oznamuje výsledky z prvej časti pokračujúcej série štúdií o osvedčených benefitoch MLX I³Dome. Toto kvantifikuje zlepšenia regenerácie svalov a celkovej pohody po ošetrení v MLX I³Dome - po tréningu.

Táto nová vedecká štúdia pre wellness priemysel sa zameriava na to, ako tento koncept technológie Gharieni Wellness dramaticky skracuje obdobie regenerácie svalov po fyzickom výkone a zároveň výrazne zlepšuje pocit celkovej pohody jednotlivca.

 

Štúdia "Vplyv akútneho vystavenia MLX I³Dome pre regeneráciu po intenzívnom cvičení: Účinky na krvné a svalové parametre, športový výkon a pohodu" publikovaná v máji 2021, skúmala, ako Gharieni MLX I³Dome pomáhal pri:

 

Znížení bolestivosti svalov

Zlepšení krvného Ph

Zlepšení celkovej pohody

Túto novú sériu štúdií navrhol výskumník Christophe Hausswirth, MD, Ph.D.,

zakladateľ BeScored Institute; a v spolupráci s odborníkmi z

Univerzity Côte d’Azur, Európskeho centra pre výskum spánku

vo Francúzsku; a Technická univerzita v austrálskom Sydney.

 

Dr. Hausswirth zhrnul svoje zistenia a povedal: „Hands-free zariadenia môžu efektívne zvýšiť kapitál človeka-fyzický aj psychický. Po vykonaní tejto štúdie sme zistili podstatné zlepšenie regenerácie tela po použití v zariadení MLX I³Dome a zistili sme, že to môže mať zásadný vplyv na svet Wellness, SPA a športu. “

 

Generálny riaditeľ spoločnosti Gharieni, Sammy Gharieni, povedal:

„Svet SPA sa postupne vzďaľuje od samotného používania sáun

a parných kúpeľov, ako aj od bežnej implementácie tradičných

masáží na regeneráciu športu a oddychu po cvičení. Nachádzame sa

vo svete wellness, ktorý svojim hosťom prináša oveľa viac nad rámec

tradičných kúpeľných služieb. Vieme, že ľudský prvok je

nenahraditeľný - a že používanie technológie na dosiahnutie

efektívnejších a cielenejších výsledkov vytvára vyššiu

hodnotu pre spotrebiteľa aj pre majiteľa/prevádzkovateľa, ktorý tieto

produkty a služby poskytuje. “

 

Dodal: „Sme veľmi nadšení zo spolupráce s Dr. Hausswirthom a jeho tímu pri podpore nášho úsilia o overenie benefitov, ktoré vieme, že naša technológia poskytuje. Čo sme zistili, je niečo úplne nové, čo sme predtým nevedeli. Ukazuje sa, že je to veľký "game changer" a otvára úplne nové možnosti, o ktorých sme predtým neuvažovali. Je to premostenie pre kúpeľné hotely a wellness zariadenia tak, aby hosťom poskytli zážitok prepojený  z posilňovne priamo do Spa. “ To je v súlade s prísľubom značky Gharieni pre inovácie, kvalitu a odhodlanie naďalej zvyšovať zážitok z wellness a opierať sa len o osvedčené výhody pre spotrebiteľa.

V pláne je viac štúdií pre konceptové produkty Gharieni a zistenia budú v súlade s tým zdieľané s priemyslom - čo prinesie maximálny vplyv na zdravie a pohodu jednotlivca.

HAUSSWIRTH.jpg
portrait_sammy_20_6_small_web-350x350.jpg

Celú štúdiu v anglickom jazyku si môžete prečítať tu:

Späť na MLX i3 Dome
bottom of page