top of page

Gharieni Welnamis Systém

Extrémne posilňujúci odpočinok – relaxácia zvukovou kvantovo-harmonickou terapiou

Celosvetovo ocenený zvukovo-masážny systém

Welnamis - Binaurálna akustická a dynamická stimulácia - spája jemné zvukové vlny špeciálnej hudby s vysoko účinným vibračným masážnym systémom integrovaným do ležiacej plochy.
Zatiaľ čo špeciálne zvuky spomaľujú duševnú činnosť, vibračná masáž pôsobí konkrétne na energetické centrá (čakry) tela.
Tento inovatívny systém zvukovej masáže spája účinky hlbokých relaxačných techník, ako aj meditácie a pozornosti. Welnamis ponúka docela výnimočnú a špeciálne účinnú relaxáciu a zážitok proti stresu.

ESPA_AWARDS2018_WINNER_SJP-01-1.png
spa_wellness_mexicaribe_product_award_20
Extrémne posilňujúci odpočinok

Systém Welnamis  dokonale podporuje krátke, regeneračné fázy hlbokého spánku.
Terapia bez terapeuta!

Systém Welnamis je možné kombinovať s inými procedúrami, ale aj ponúkať úplne samostatne. Pre dokonalý  Welnamis zážitok nie je potrebný žiadny terapeut.
Vlny robia rozdiel

Či je náš mozog v bdelom alebo pokojnom režime, odhaľujú elektrické impulzy mozgových buniek. Môžu sa merať ako mozgové vlny s rôznymi frekvenciami v krivkách mozgu. Nízkofrekvenčné "alfa vlny" charakterizujú náš spánok alebo stav počas ľahkej meditácie. "Theta vlny" sa nachádzajú v fáze spánku a snov, ako aj v hlbokej meditácii. Keď naše mozgové vlny vibrujú v režimoch alfa a theta, sme v stave hlbokej relaxácie. "Delta vlny", na druhej strane, určujú hlboký spánok. Počas tejto fázy sa naše snahy o seba-liečenie stávajú aktívnymi.
la_butte_aux_bois_14.jpg
Relaxácia - lepšia ako spánok!

Priaznivý účinok pomalých, rovnomerne vibrujúcich mozgových vĺn je v systéme Welnamis využívaný veľmi konkrétne. Základnou technikou je "Kvantová harmonická zvuková terapia": Zvláštna hudba s binaurálnymi zvukmi vytvára jemné zvukové vlny v tempe  pokojného srdcového tepu. Stimulujú mozog a dávajú ho do režimu alfa-delta. Týmto spôsobom telo, myseľ a duša nájdu ukľudňujúci, regeneračný odpočinok a hlbokú relaxáciu.
the_lamp_spa_mlw_amphibia_spawave_010.jp
Ovládanie jedným dotykom

Praktická dotyková obrazovka sa dá jednoducho ovládať jedným dotykom. Prostredníctvom špeciálnych stereo slúchadiel sú Vaši klienti prenesení do sveta myseľ-stimulujúcich zvukov.
Unikátnosť pre vaše Spa

Ponúknite svojím zákazníkom niečo veľmi špeciálne. Vďaka Welnamis systému sa odlíšite od ostatných a poskytnete zážitok, ktorý sa vám vyplatí.

Viac ako len relaxácia

Keď mozgové vlny vibrujú v režime alfa-delta, hlboký odpočinok, ktorý vzniká týmto účinkom, ovplyvňuje nielen myseľ, ale celý organizmus. Ako "spínacie centrum" náš mozog reguluje vegetatívny nervový systém a ovplyvňuje orgánové funkcie nášho tela.

Pozitívne účinky:
• Spomalenie srdcovej frekvencie a pulzu, pokles krvného tlaku.
• Dýchanie sa stáva hlbšie a pokojnejšie.
• Svalové napätie klesá.
• Rozširujú sa cievy a prietok krvi sa zvyšuje.
• Produkcia stresových hormónov klesá.
• Imunitný systém je aktivovaný.

Vedci sú presvedčení

 

Klinické štúdie z USA sa zameriavajú na účinnosť zvukovej Kvantovo Harmonickej terapie, ktorá je základom systému Welnamis. Vedci zistili, že špeciálne zvukové frekvencie sú vhodné pre širokú škálu aplikácií:

• Už po jednom použití systému Welnamis môže dôjsť k zníženiu každodenného stresu.

• Kvalita spánku sa do 14 dní zlepšila až o 80%.

• Strach a depresívne príznaky, ako aj psychologické účinky traumy sú znížené o 40 až 60 percent.

• Psychologické dôsledky pretrvávajúcej bolesti sa znižujú.

rubrik_spawave.jpg

Dokonalá kombinácia

 

Keď zvuky systému Welnamis privedú mozog do relaxačného režimu, jemné vibrácie integrovaného masážneho systému sa harmonizujú s energetickými centrami (čakrami) tela.

Welnamis prináša duševnú a fyzickú relaxáciu a regeneráciu vo veľmi krátkom čase. Ako perfektný komplexný systém ponúka dokonalú cestu k:

• Obnove

 

• Zregenerovaniu

• Vitalite

Zvuky a vibrácie dokonale zladené

30-minútová alebo 60-minútová aplikácia zvukovej masáže umožňuje  zákazníkom zažiť mimoriadny, harmonický odpočinok.

K dispozícii sú štyri klasické programy
Welnamis Touch (jemné vibrácie ): 30-minútový program s ľahkými vibráciami navrhnutými na zvýšenie zážitku z masáže. S jemnou, relaxačnou hudbou, tónmi a prírodnými zvukmi.

Welnamis Gentle (vibrácie celého tela): 60-minútový program. Kompletná zmes ľahších a hlbších vibrácií určených pre relaxáciu aj čakru. Viackanálové frekvencie navrhnuté tak, aby rezonovali s energetickými centrami tela a zlepšili masážny zážitok. So sprievodnou zvukovou cestou do hlbokého, uvoľneného stavu.

Welnamis Deep (hlboké vibrácie): 30-minútový program s hlbšími viac-kanálovými vibráciami pre intenzívnejší fyzický zážitok s orchestrálnym hlbokým relaxačným zvukovým programom hudby, tónov a prirodzených zvukov.

Welnamis Energy (program energetickej bilancie): 60-minútový vibračný program určený na rýchle vyváženie energetických centier tela, zatiaľ čo hudba, tóny a prirodzené zvuky pomáhajú pri dosahovaní pokojného stavu mysle.

welnamis_bedienung_classic.jpg
Nové programy ADVANCE


 

Stress Relief (~10 Hz)
Tento program funguje v kategórii mozgových vĺn Alpha a zameriava sa na frekvenciu mozgových vĺn niekde v rozsahu 10 Hz.
To poskytuje príjemný relaxačný zážitok, ale ponechá používateľovi schopnosť spracovať kognitívne myšlienky a byť úplne „prítomný“ ... napriek tomu hlboko uvoľnený. Program, ktorý je skvelý pre prvých používateľov.

Mindfulness (~ 6 Hz)
Tento program funguje v kategórii mozgových vĺn Theta a zameriava sa na frekvenciu mozgových vĺn v rozsahu 6 Hz. Toto je frekvencia, ktorá „vypne“ vedomú myseľ, ale ponechá podvedomie aktívne. To vytvára snové meditačné zážitky, ktoré sa bežne vyskytujú vo veľmi hlbokej meditácii.
Toto je jeden z našich najobľúbenejších frekvenčných rozsahov, pretože používatelia majú zvyčajne živé a nádherné zážitky.

​Power Nap (~4 Hz, čiastočne aj v rozmedzí 2-3Hz)
Tento program funguje vo veľmi hlbokej úrovni Theta (rozsah 4 Hz) a prechádza až do úrovne Delta (2-3 Hz), kde sa „vypne“ vedomá aj podvedomá myseľ.
Hladina delta je stav mozgových vĺn, pri ktorom naše telo uvoľňuje serotonín, melatonín a endorfíny, ktoré sú zodpovedné za pocity pohody.
V dnešnom uponáhľanom svete mnoho ľudí nedosiahne delta úroveň mozgových vĺn počas celej noci.
Používanie tohto programu môže poskytnúť niekoľko vzácnych minút v hlbokých úrovniach mozgových vĺn na úrovni delta, čo sa môže mať lepší efekt ako celý nočný spánok, čo podnecuje zdravý fyzický a emocionálny proces omladzovania.

Awareness (~ 40 Hz)
Tento program namiesto zníženia hladín mozgových vĺn zvyšuje hladiny mozgových vĺn na približne 40 Hz v rozsahu gama.
Nedávny výskum ukazuje, že gama mozgové vlny zlepšujú kognitívne funkcie a pamäť a dokonca sa v klinických štúdiách ukázalo, že znižujú demenciu a Alzheimerovu chorobu.
Gama vlny sú tiež mozgové vlny spojené so súcitom a vďačnosťou.

spa_wave_bedienung_advance.jpg

Model Gharieni MLW Amphibia je sám o sebe skutočným technologickým skvostom. Vďaka použitiu chromoterapie a poskytovaniu maximálneho pohodlia prostredníctvom vodného matraca je ideálnym kandidátom pre implementáciu systému Welnamis.

Voliteľný zabudovaný systém Welnamis ponúka hlbokú relaxáciu binárnymi zvukmi a vibráciami a je ideálnou podporou pre dosiahnutie extrémne posilňujúceho odpočinku.

mlw_amphibia_spawave_komplett_weiss.jpg
Spa.Wave ponuka
bottom of page