top of page

Nové terapeutické kreslá Lina Select

Odľahčený a elegantný dizajn
Najvyšší komfort
Maximálne prispôsobenie

Nová séria terapeutických kresiel Lina Select kombinuje optimálny pracovný a ležiaci komfort s individuálnym prispôsobením dizajnu na mieru:

 

Lina Select Alu:

Dizajn tejto elegantnej hliníkovej podstavy môže byť zvýraznený prevedením v drevenom dizajne. Taktiež je možné – podľa typu čalúnenia – aj prevedenie v syntetickej koži.

 

Lina Select Wood:

Táto štíhla podstava je k dispozícii v mnohých drevených dekóroch. To umožňuje, aby bolo terapeutické kreslo perfektne prispôsobené vášmu interiéru - pre mimoriadne elegantný vzhľad vašej miestnosti.

 

Lina Select Static:

Jednoduchá technológia a pevná podlahová inštalácia dodávajú tomuto modelu štíhlosť a eleganciu. Vďaka ukotveniu bez podstavu získate veľa miesta pre nohy terapeuta a maximálnu stabilitu.

gharieni_lina_select_alu_positionen.jpg

Na výber z rôznych čalúnení.

 

Komfortné jednodielne prešívaný čalúnenie s pamäťovou penou je možné zvoliť aj ako:

 

Štandard - ako dokonalé miesto pre masáže

Soft - pre ešte väčšie pohodlie pri terapii náročnej na čas

 

Na všetkých modeloch sú podrúčky na ošetrenie obojstranne čalúnené a sklopné. Navyše je možné odstrániť hlavovú a nožnú časť. Výšku, sklon, chrbtovú a nožnú časť je možné elektricky prispôsobiť vďaka štyrom motorom - v závislosti od modelu. Navyše, kreslo môže byť vybavené výhrevným systémom, ako aj audio-relaxačnou opierkou hlavy pre audio relaxáciu pre ešte väčší luxus.

gharieni_lina_select pozicie.jpg
Lina Select ponuka
bottom of page