: revolúcia v zoštíhľovaní

V spolupráci s naším partnerom DMS Group, osvedčenými odborníkmi v oblasti lekárskej diagnostickej techniky, Vám s radosťou predstavujeme „CELLISS“, inovatívne zariadenie na tvarovanie tela, ktoré nepotrebuje ani terapeuta na boj proti celulitíde a na zníženie hmotnosti.

Tento jedinečný zoštíhlovací stroj založený na novej metóde liečby Cellumassage sa spolieha na patentovanú technológiu „Total Slimming System“ (TSS), neinvazívny aspiračný / nárazový proces, ktorý súčasne lieči stehná a boky, ako aj zadok alebo brucho (v závislosti od polohy klienta).

Gharieni CELLISS je výkonný nástroj určený na uspokojenie všetkých vašich požiadaviek. Prostredníctvom intuitívneho rozhrania dotykovej obrazovky je možné liečebný program prispôsobiť. K protokolom je možné pristupovať jedným dotykom a po začatí liečby nevyžaduje zásah. Integrované protokoly boli vyvinuté odborníkmi v oblasti zdravia / krásy / športu a umožňujú operátorom prispôsobiť Cellumassage podľa zvolených ošetrení a profilu klienta. Toto špičkové technologické zariadenie sa ľahko používa a je mimoriadne efektívne.

znižuje výskyt a tvorbu "pomarančovej pokožky"

tvaruje zadok

zoštíhľuje a tvaruje stehná

podporuje znižovanie hmotnosti

formuje postavu

formuje brušné svalstvo

zjemňuje pokožku

omladzuje pleť

Inovácie


Gharieni CELLISS prináša „úplne“ nový prístup k zoštíhlovaniu postavy. Technológia „Total Slimming System“ (T.S.S.) umožňuje zariadeniu CELLISS ošetrovať „kompletné“ zóny súčasne. Vďaka nášmu sofistikovanému intuitívnemu softvérovému nástroju majú operátori prístup k prispôsobeným programom personalizovaným  individuálne  potrebám každého klienta.

súbežná prevádzka

nezávislé na obsluhe

personalizované terapie

viaczónová aplikácia

liečba celulitídy

jednoduchá obsluha

neinvazívne

 

Technológia Celliss


Metóda Cellumassage, ktorá je súčasťou systému CELLISS, poskytuje jedinečné riešenie, ktoré dokáže súčasne liečiť významný povrch tela. Nastaviteľný a prispôsobiteľný cyklus nasávania / nárazu s premenlivou intenzitou a rýchlosťou, masíruje pokožku a svaly v troch rozmeroch. Gharieni CELLISS optimalizuje ciele liečby  „celkovým“ prístupom k svojim liečebným programom. Stimuláciou a ošetrením takej veľkej zóny súčasne sa zefektívni celkový účinok ošetrenia.

Pomarančová pokožka je zredukovaná, jasnosť a pevnosť pokožky sú vylepšené, postava je vyformovaná, stehná, brucho a zadok spevnené.

 

Ako to funguje?


Nasávanie napína a posúva pokožku, čím je spôsobený  pocit „ľahkosti“.
Ráz spustí mechanickú rázovú vlnu a stlačí tuk, zatiaľ čo stimuluje prirodzený detoxikačný proces tela.
Kombinácia nasávania a rázovej vlny na takom veľkom povrchu súčasne optimalizuje účinky liečby.

 

Viac aplikácií


Terapie zvyčajne trvajú 30 minút. Podľa cieľov a programov vybraných počas diagnostickej fázy môže terapia zahŕňať 1 až 10 na mieru prispôsobených  ošetrení.

  • Rôzne aplikácie pre rôzne ciele

  • Bezpečné a prirodzené ošetrenie umožňujúce kontinuitu vďaka rôznym programom

  • Kombinácia programov, ktoré zodpovedajú profilu a potrebám klienta

 

Metóda a účinky

 

TSS (Total Slimming System) je DNA z Gharieni Celliss. 96 piestov - každý o veľkosti 3 cm - pôsobí na tukové a svalové tkanivo zadku, brucha alebo bokov pomocou série neinvazívnych nasávacích / nárazových pohybov, ktorých intenzitu a rýchlosť je možné nastaviť. Tento jedinečný proces je riadený softvérom Celliss. Základom Cellumassage je kombinácia nasávacích a nárazových účinkov na veľkú stimulovanú oblasť.

Mechanické nasávanie

Adipocyty (tukové bunky) sa odstránia a roztiahnu sa vlnami mechanického nasávania.

Mechanický ráz

Mechanický ráz

Adipocyty (tukové bunky) sú oddelené a vysoko stlačené mechanickou rázovou vlnou.

 

Výsledky

 

38 rokov - 73 kg - BMI 27,5

Počet terapií: 28

Použité programy:
Anticelulitídny / Chudnutie / Pevnosť

Brucho: -11,9 cm
Boky: - 10,4 cm
Pravé stehno: -6 cm
Ľavé stehno: -5,9 cm

 

32 rokov - 58 kg - BMI 21,1

Počet terapií: 10

Použité programy:
Anticelulitídny

Pravé stehno: -2,5 cm
Ľavé stehno: -2,4 cm

 

Hlavné benefity

Znižuje obsah podkožného tuku a zlepšuje vzhľad pokožky

Mechanicky rozťahuje fibroblasty, čím zvyšuje produkciu proteínov, zlepšuje pevnosť a jas pokožky

Odstraňuje tlak a obnovuje optimálny prietok cievnych a lymfatických systémov

Precvičuje svaly a podporuje regeneráciu

Dizajn

Výnimočná technológia navrhnutá pre pohodlie a efektívnosť

Gharieni CELLISS je výkonný nástroj navrhnutý tak, aby spĺňal požiadavky zajtrajších spa / kozmetických / wellness centier. Vďaka mimoriadne luxusnému a modernému dizajnu s jemnými a hebkými materiálmi, ako aj neutrálnymi a teplými farbami, sa CELLISS prirodzene integruje do relaxačných zenových priestorov. Dizajn bol vypracovaný s ohľadom na priestorové obmedzenia, ale nie na úkor komfortu alebo účinnosti liečby.

Technológia One Touch na zvýšenie profesionálnej úrovne

Prostredníctvom intuitívneho rozhrania CELLISS s dotykovou obrazovkou môžu byť liečebné programy prispôsobené každému klientovi na mieru. K protokolom je potom možné pristupovať a spúšťať ich jedným rýchlym dotykom. Integrované protokoly boli vyvinuté odborníkmi v oblasti zdravia a krásy a umožňujú operátorom prispôsobiť intenzitu, frekvenciu a amplitúdu neinvazívneho bezbolestného T.S.S. (Total Slimming System) procesu.