O spoločnosti HOTTUB Sauna & Wellness

Na slovenskom trhu pôsobíme už od roku 2005

História našej rodinnej firmy siaha až do roku 2005. Bohaté skúsenosti, ktoré sme získali za toto obdobie potvrdzuje dodnes viac ako 1000 úspešných wellness realizácií v celkovom objeme viac ako 12mil. EUR , a to od 5* luxusných hotelov až po jednoduché privátne riešenia .
Každodennou poctivou prácou , profesionálnym a slušným prístupom ku každému nášmu klientovi sa snažíme odovzdať to najlepšie čo vieme . Náš krásny a luxusný showroom v Bratislave je najväčším wellness showroomom svojho druhu na Slovensku.

 

Vytvárame wellness

Špičkové hydromasážne vírive bazény Jacuzzi, alebo ak chcete vírivky, spa, ale aj fínske sauny, infra sauny, kombinované sauny, parné sauny, špičkové terapeutické zariadenia či vysokoodolný exteriérový nábytok pre vaše privátne alebo profesionálne wellness vám navrhneme, prípadne vyrobíme a dodáme presne podľa vašich požiadaviek, v súlade so všetkými normami a vyhláškami platnými v SR. Každé takto nami dodané “wellness dielo” je skutočným orginálom, ktorým sa budete pýšiť iba Vy .

 

Komplexné služby

Naše služby nekončia návrhom , konzultáciou , odbornou podporou a následným dodaním , inštaláciou , sprevádzkovaním a zaškolením . Toto všetko je pre náš wellness život len začiatok . O našich klientov sa staráme dlhé roky, zabezpečujeme im kvalitný záručný a pozáručný servis, doplnky , chemické hospodárstvo potrebné na údržbu a čistenie , príslušentvo , odborné a technické poradenstvo a podporu počas celej doby užívania nami dodaných zariadení . Naši vysoko odborní a pravidelne v zahraničí školení technici s dlhoročnou praxou pokrývajú celé územie SR .

 

Spolupracujeme

Ako autorizovaný a generálny importér pre SR si Vám s veľkou hrdosťou dovoľujeme ponúknúť vírivky od svetoznámeho a najstaršieho výrobcu víriviek na svete od spol. JACUZZI®, USA , od európskeho výrobcu spol. USSPA®, držiteľa niekoľkých významných ocenení, ako napr. REDDOT AWARD či GOOD DESIGN v americkom Chicagu , exkluzívne sauny od fínskeho saunového dizajnéra TIMO NAKARI, či wellnessový saunový luxus od talianskej spol. EFFEGIBI , alebo možno dáte priestor saunám vyrobeným na mieru v našich vlastných dielňach v Bratislave v rozumných cenách . Špičkové terapeutické zariadenia od popredného medzinárodného výrobcu špičkových zariadení GHARIENI ako sú terapeutické stoly, masérske stoly a vybavenia pre kúpele, wellness centrá, estetické a lekárske ústavy. Čo by to bol za relax bez exkluzívneho exteriérového nábytku od belgickej spol. MANUTTI, či spol. DIPHANO alebo talianskej zn. TALENTI , v tieni krásnych a vyokokvalitných slnečníkov od najstaršieho svetového výrobcu slnečníkov švajčiarskej spol. GLATZ.

HOTTUB vírivky, jacuzzi, celoročné bazény

Prevádzka:

HOTTUB Sauna & Wellness

R1 Centrum

Rožňavská 1

831 04 Bratislava

Prevádzkovateľ:

HOTTUB Sauna & Wellness, s. r.o.

Rožňavská R1

831 04 Bratislava

IČO: 35 942 959
DIČ: 2022030032
IČ DPH: SK 2022030032

 

Spoločnosť je zapísaná v obchodnom registri OS Bratislava I, oddiel: S.r.o., vložka č. 36630/B

HOTTUB vírivky, jacuzzi, celoročné bazény.png