top of page

WELLMASSAGE 5D

terapeutický wellness koncept novej generácie

wm5d_logo.png

Celosvetovo ocenený wellness koncept

 

WellMassage5D od spoločností GHARIENI a TIP TOUCH prináša nové dimenzie liečebných terapií. Ak si stále predstavíte "rovný masérsky stôl", keď počujete slovo masáž, je to to isté ako si v dnešnej dobe predstavovať a veriť, že Zem je plochá.

wellness_spa_innovation_award_2016.jpg
espa_innovation_award.jpg
spa_wellness_mexico_16_product_award.jpg

Wellmassage5D vytvára úplne nový zážitok s wellness masážou. S ôsmymi špeciálne naprogramovanými pozíciami a špeciálne vyvinutou charakteristickou procedúrou vnáša táto nová metóda čerstvý vzduch do celosvetového wellness priemyslu. Koncept Wellmassage5D, vyvinutý tímom GHARIENI GROUP a Jean-Guy de Gabriac (generálny riaditeľ - TIP TOUCH), je celotelová procedúra, ktorá využíva celý rad polôh terapeutického stola Gharieni "MLX". Zážitok, na ktorý klienti nikdy nezabudnú.

Víťaz ceny Inovácie 2016

 

Koncept Gharieni WellMassage5D získal cenu za inováciu už trikrát. Túto cenu získal od German Wellness Association, European Spa Assosciation, ako aj od Spa & Wellness México.

Silný presviedčací prvok pre Vaše Spa

 

Wellmassage5D je absolútnou špičkou vo svete Spa. Ponúknite túto výnimočnú procedúru svojim hosťom a odlíšte sa od svojich konkurentov.

High-Tech sa stretáva s funkciou High-Touch

 

Vaši hostia budú po každej liečbe pociťovať zlepšenie a vaši terapeuti budú menej trpieť zdravotnými problémami spojenými s prácou.

 

Wellmassage5D ponúka procedúry v trvaní 50 minút alebo 80 minút v 2 verziách:

"RELAX" – pre uniknutie z každodenného stresu.

"DEEP" - pre intenzívnejšiu liečbu chrbtových a iných svalových skupín.

Nie je potrebné ležať na bruchu

 

Procedúra  Wellmassage5D je vykonávaná v polohe na chrbte. To umožňuje bezproblémovú procedúru napr.  pre tehotné ženy alebo ľuďom s nadváhou.

Ergonomická práca

 

Sofistikované pracovné postupy a optimalizované ležiace pozície odľahčujú zbytočné zaťaženie klienta a umožňujú ergonomickú prácu pre terapeuta.

Tréning procedúry WELLMASSAGE5D

Ponúkajte neporaziteľný USP pre svoje kúpele

Naučte sa techniku Wellmassage5D so svojím tímom. Wellmassage5D ponúka unikátny presviečací prvok v podobe 50 alebo 80 minútovej procedúry.

Priemerná odborná príprava závisí od počtu účastníkov,  trvá 2 až 4 dni a je určená terapeutom a masérom zariadení, ktoré používajú terapeutický stôl  Gharieni MLX, nakoľko  program Wellmassage5D je presne prispôsobený polohovateľnému nastaveniu terapeutického stola MLX.

Ceny a ďalšie informácie na vyžiadanie.