top of page
Asset 1.png

RLX Aurasens

Zážitkové ležadlo
Prekročte hranice všednosti. Spoznajte novú dimenzu.

RLX_aurasense_stuhl_01-1000x1000.jpeg

Toto luxusné ležadlo je navrhnuté tak, aby bolo osobitým a hlboko pohlcujúcim zážitkom z pohody, prináša kúzlo hudby a pulzujúcich haptických vnemov, ktoré vás povznesú a prenesú do inej dimenzie.

Vyberte si starostlivo vybrané zážitkové programy alebo svoju obľúbenú hudbu, ktorá vás zavedie na cestu novou realitou.

Kombinácia zvukových a špecificky zameraných haptických senzorov zanechá v užívateľovi túžbu vrátiť sa znova a znova.

prebuďte svoje zmysly

znovu sa spojte so svojím telom, mysľou a duchom

potrebný oddych od každodenných starostí

uvoľnite svoju kreativitu

znovu objavte silu zvuku

nájdite hlbokú relaxáciu a aktivujte svoju vnútornú energiu

RLX-Aurosense_gross_02.jpeg

 

Technológia

Jedinečná patentovaná technológia zahŕňa 28 snímačov, ktoré sú integrované do ležadla a ovládané modulom AURASENS. Poloha každého snímača v čalúnení je označená výšivkou, aby sa zabezpečila dokonalá poloha na optimálny prenos zvuku a vibrácií.

So slúchadlami na ušiach ste počas ležania na ležadle RLX Experience úplne ponorení do pocitov modulu AURASENS od spoločnosti Gharieni. Všetky programy sa ovládajú pomocou zariadenia iPad.


 

 

Cestujte vždy do iného sveta a nechajte sa unášať svojou fantáziou.

 

Vaša cesta má moc

- stimulovať alebo upokojovať

- poskytne pokoj a meditáciu

-. uvoľniť unavené svaly

- omladiť telo a myseľ

- napodobniť zážitok zo živého koncertu alebo prežiť pocit zo živej hudby

 

 

Viac aplikácií


Terapie zvyčajne trvajú 30 minút. Podľa cieľov a programov vybraných počas diagnostickej fázy môže terapia zahŕňať 1 až 10 na mieru prispôsobených  ošetrení.

  • Rôzne aplikácie pre rôzne ciele

  • Bezpečné a prirodzené ošetrenie umožňujúce kontinuitu vďaka rôznym programom

  • Kombinácia programov, ktoré zodpovedajú profilu a potrebám klienta

 

Vytvorené zážitky

ELEMENTY

OHEŇ

fire1.jpeg

Oheň sa odporúča tým, ktorí hľadajú úľavu od svalového napätia. Je tiež určený na aktiváciu a využitie obrovskej vášne, aby zapálil svoju vnútornú silu a zvýšil svoju energetickú hladinu.

Prvok "ohňa", ktorý zažívate prostredníctvom modelu Gharieni Aurasens, je prvkom stimulácie a oživenia. Oheň je teplo, svetlo a nakoniec transformácia.

Zážitkové ležadlo Gharieni Aurasens reprodukuje tento živel prostredníctvom jedinečného a podmaňujúceho zvuku, sprevádzaného príjemnými vibráciami v rôznej intenzite, ktoré sa pod vami pohybujú kyvadlovými pohybmi, aby ste dosiahli rovnováhu, obnovu a bránu pre transformáciu.

Oheň je silná cesta, ktorá vo vás zanechá pocit oživenia a energie a má schopnosť preniesť vás do iného času a na iné miesto prostredníctvom zvuku a vibrácií.

VODA

water1.jpeg

"Voda" sa odporúča tým, ktorí hľadajú hlbokú relaxáciu a emocionálne uzdravenie.
Zažite pohladenie jemných vĺn, stekanie kvapiek dažďa po chrbte, neporovnateľné liečivé vlastnosti oceánu. Voda čistí, prečisťuje a vždy si nájde cestu k prameňu.

"Voda" je pocit bubliniek stúpajúcich v ústrety vašim končatinám, rukám a trupu s rôznou intenzitou, ktoré simulujú pocit ponorenia z bezpečného prístavu ležadla.
Vlny sa dotýkajú vašej pokožky, zatiaľ čo sa ozýva jemný gong, ktorý sústreďuje vašu myseľ na prítomnosť.

Dosiahnite pokoj vďaka upokojujúcemu zvuku vody vo všetkých jej podobách a sprievodnému pocitu viacvrstvového dotyku.

Voda je jednoducho pokoj sama o sebe.

earth1.jpeg

ZEM

"Zem" sa odporúča na dosiahnutie väčšej rovnováhy a fyzickej energie.

"Zem" je príležitosťou na uzemnenie a pomáha zmierniť duševný stres a sústrediť sa so zvýšeným pocitom vtelenia.

Perkusívna hudba sa spája s dunením pocitov, ktoré kaskádovito klesajú po tele ako padajúce kamene, tento program je zostavený tak, aby rozohrial rôzne časti tela súčasne s rôznym účinkom. Vibrácie sú základnými stavebnými kameňmi vesmíru, "Zem" napodobňuje tvorbu a expanziu prostredníctvom vibrujúceho pohybu s hlbokou intenzitou, pre zážitok celého tela.

Zem je hlboko príjemný a osvietujúci zážitok.

VZDUCH

air1.jpeg

Vzduch sa odporúča tým, ktorí hľadajú duševnú čistotu a telesnú obnovu.

Vychutnajte si ľahkosť, ktorú vám prináša zjednotenie so vzduchom. Vnímajte sa ako steblo trávy alebo list na konári, ktorý sa pohybuje vo vánku. Vzduch poskytuje ľahkosť bytia, ktorá je v každodennom živote nedosiahnuteľná.

Mentálne vlastnosti spojené so vzduchom podnietia vašu predstavivosť a kreativitu, zatiaľ čo fyzické pocity stimulujú celé telo s osobitným dôrazom na akupunktúrne tlakové body v dolnej časti chrbta a končatín.

Vzduch je cesta krajinou hôr, údolí, púští a oceánov - vydajte sa tam so zážitkovým ležadlom Gharieni RLX Aurasens.

Neobmedzené a personalizované zážitky

Ležadlo Gharieni AURASENS ponúka neustále sa rozširujúci katalóg exkluzívnych komponovaných zážitkov navrhnutých špeciálne pre wellness.

O čo viac, môžete si vybrať pripojenie vybranej služby streamovania hudby pre neobmedzené zážitky. S využitím vlastného softvéru umelej inteligencie ležadlo Gharieni AURASENS povýši vašu obľúbenú hudbu na stimulujúci dotyk.

Možnosť vytvoriť si vlastnú zvukovú stopu alebo ponúknuť zážitky zložené umelcami je pre ležadlo Gharieni AURASENS jedinečná.

Odomknite schopnosť inšpirovať, liečiť a uvoľňovať endorfíny zvyšujúce pohodu pomocou vibrácií.

bottom of page