top of page
Bentlon Stool Silver ERGO

Bentlon Stool Silver ERGO

Predstavujeme stoličku Silver Ergo Stool, ktorá je navrhnutá pre výnimočnú ergonomickú podporu a pohodlie. Charakteristickým znakom tejto stoličky je jej veľkoryso široké sedlo v tvare jazdeckého sedla, starostlivo navrhnuté na podporu optimálneho zdravia chrbta. Vďaka tomu, že ste v dokonalej pracovnej polohe pre vaše boky a nohy, zvyšuje vaše pohodlie počas dlhšieho používania. Pozoruhodné je, že stolička Silver Ergo neobsahuje operadlo, čím sa uprednostňuje dynamický pohyb a neobmedzená pracovná voľnosť.
Vďaka možnosti výberu z 36 rôznych farieb prémiového čalúnenia skai®, vyrobeného z vysokokvalitnej syntetickej kože, máte slobodu výberu odtieňa, ktorý najlepšie doplní váš priestor a štýl. Stolička sa tak bez problémov začlení do vášho existujúceho interiéru a dodá každému prostrediu nádych sofistikovanosti.
Vyskúšajte výhody tohto inovatívneho ergonomického dizajnu, ktorý uprednostňuje vašu pohodu pri práci. Široké sedlo stoličky Silver Ergo so sedlom poníka revolučným spôsobom mení spôsob sedenia a zabezpečuje, že váš chrbát bude mať oporu počas celého dňa. Rozlúčte sa s nepohodlím a privítajte pohodlnejšiu a produktívnejšiu prácu.

 • Technická špecifikácia:

  Výška: 54-74 cm
  Šírka sedadla: 59 cm
  Šírka základne: 59 cm
  Maximálna nosnosť: 120 kg
  Otáčanie: 360°
  Hmotnosť: 8,5 k

 • Vzhľad:

  Prémiové čalúnenie skai® dostupné v 36 farbách
  Plasové kryty v bielej, svetlosivej alebo čiernej farbe
  Podstava: Chróm

 • Informácia o cene:

  Cena je uvádzaná bez DPH, EXW Bratislava

485,00€Cena
bottom of page